Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na targi HaPeS 2016

Zapraszamy na targi HaPeS 2016

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 81 w trakcie Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki Sterowania, Napędów i Mechatroniki HaPeS 2016, które odbędą się w dniach 18-20 października 2016 r. w Katowicach, przy pl. Sławika i Antalla 1 (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

W trakcie Targów HaPeS 2016 zaprezentujemy najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.6, dzięki której użytkownicy mogą skorzystać z istotnych funkcjonalności inżynieryjnych. Funkcjonalności te mogą być w łatwy sposób integrowane w codziennych procesach pracy, włącznie z nowymi funkcjami projektowania zacisków i zarządzania danymi projektu, reprezentacją rurociągów w inżynierii płynów oraz zoptymalizowaną integracją IT.

HaPeS-2016

Spośród wielu narzędzi wchodzących w skład Platformy EPLAN, nasi specjaliści zaprezentują między innymi narzędzie do automatycznej konfiguracji i dokumentacji obwodów dla branży hydraulicznej, pneumatycznej, chłodniczej i smarowania – EPLAN Fluid. Będą mięli Państwo możliwość poznać nowe funkcje przewodów rurowych, które umożliwiają stałą integrację połączeń techniki strumieniowej w procesie inżynieryjnym i produkcyjnym, od planowania w schemacie płynów, poprzez wyznaczanie trasy i optymalizację w obszarze zabudowy, aż po eksport danych produkcyjnych.

Pozwólcie się Państwo zaskoczyć nowymi możliwościami Platformy EPLAN, wersja 2.6

Zapraszamy!

 

Godziny otwarcia Targów:
18-19 października w godz. od 10:00 do 17:00,
20 października w godz. od 10:00 do 16:00.

Przeczytaj inne:
SLite 14 – 14 mm zewnętrzny panel LED, duże odległości obserwacji

Zastrzeżona przez Barco technologia Dual-Pixel zwiększa rozdzielczość wyświetlacza LED, zamieniając fizyczną 28mm rozdzielczość panela SLite 14 w rozdzielczość optyczną, o...

Zamknij