Systemy prezentacji

Barco Click Share

ClickShare sprawia, że dołączenie się do systemu wideo sali konferencyjnej będzie kwestią naciśnięcia jednego przycisku. To udogodnienie nie tylko pomaga prelegentowi zacząć wyświetlać prezentację w kilka sekund, ale również pozwala innym uczestnikom spotkania brać w nim bardziej aktywny udział. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność spotkania i usprawnienia proces podejmowania decyzji.

Jak to działa?

Barco ClickShare

Standardowy zestaw ClickShare składa się z czterech zasilanych przez USB nadajników (Przycisków), eleganckiej podstawki pod nadajniki oraz jednostki bazowej (odbiornik). Jednostka bazowa połączona jest na stałe z systemem wideo sali konferencyjnej i odpowiada za cały proces przetwarzania sygnałów. W celu umożliwienia prezentacji na systemie wideo w sali konferencyjnej, wystarczy, że użytkownik podłączy Przycisk do złącza USB swojego komputera PC lub MAC. Po naciśnięciu Przycisku pulpit komputera uzytkownika zostanie bezprzewodowo przesłany do jednostki bazowej i wyświetlony na systemie wideo.. ClickShare nie zmienia rozdzielczości ekranu komputera, z którego obraz jest wyświetlany. Obraz pulpitu zostaje automatycznie dopasowany w optymalny sposób do rozdzielczości systemu wideo.

Pewność i współpraca

ClickShare po prostu działa. To wydaje się oczywiste, lecz biorąc pod uwagę czas tracony na próby podłączenia laptopa do wyświetlacza w sali konferencyjnej, oznacza olbrzymią ulgę dla prowadzącego prezentację. Zapewnia mu większe poczucie pewności siebie, a tym samym pozwala na lepszą prezentację. ClickShare umożliwia również innym uczestnikom spotkania wzięcie w nim aktywnego udziału. Wszystko to bez potrzeby przepinania kabli czy przegrywania danych na pendrive. Wystarczy dołączyć Przycisk ClickShare do kolejnego laptopa i po jego przyciśnięciu obraz pulpitu z tego komputera również pojawi się na ekranie. Maksymalnie czterech uczestników jednocześnie może wyświetlać obrazy na ekranie.

Zestaw ClickShare

Zestaw Barco Clikshare

Zestaw zawiera podstawkę na przyciski, cztery przyciski oraz jednostkę bazową. Dodatkowe komponenty sprzedawane są oddzielnie

Dostępne moduły

Click Share

Stacja bazowa łącząca nadajniki z osprzętem AV

ClickShare Base Unit
Order number: R9861006BCN, R9861006BEU, R9861006BJP, R9861006BNA

Click Share

Zasilany z portu USB najadnik strumienia AV

ClickShare Button
Order number: R9861006D0

Click Share
Elegancka tacka na przyciski clickshare

ClickShareTray
Order number: R9861006T01

 

Pobieranie


Click Share – ulotka w formacie pdf

Click Share Mini – ulotka w formacie pdfPrzeczytaj poprzedni wpis:
Projektory

Barco opracowało projektory dla szerokiego grona odbiorców, w każdym przypadku dokładnie badając potrzeby rynku. Niebywale ciche projektory DLP dla businessu...

Zamknij