Strona główna » abmicro.pl » „Optymalizacja kosztów energii elektrycznej”

„Optymalizacja kosztów energii elektrycznej”

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z II Konferencji pt. „Optymalizacja kosztów energii elektrycznej w jednostkach samorządu terytorialnego”, która odbyła się 29-11-2016 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Serock. Zostały poruszone następujące tematy: Oświetlenie ulic i dróg – efektywne rozwiązania oraz Zmiany w prawie energetycznym – Samorząd gospodarzem oświetlenia.

W pierwszej części Konferencji udział wziął przedstawiciel Działu Innowacyjnych Wdrożeń AB-MICRO, Pan Jarosław Strojecki, który wygłosił prelekcję pt. „Źródła wysokoprężne bronią się same”.

DSCF6077--3

Następnie dr Marek Kurkowski z Politechniki Częstochowskiej, członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, poprowadził prezentację pt. „Koszty energii elektrycznej”.

DSCF6072

Relacja filmowa z II Konferencji pt. „Optymalizacja kosztów energii elektrycznej w jednostkach samorządu terytorialnego”Więcej w abmicro.pl, Aktualności, Salicru
EPLAN Education Campus: Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów

EPLAN Education to koncepcja szkoleniowa dla szkół i uczelni wyższych, obejmująca rozwiązania w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej,...

Zamknij