Strona główna » Aktualności » Targi ENERGETAB 2013 zakończone!

Targi ENERGETAB 2013 zakończone!

Za nami kolejna edycja największych w Polsce targów w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej ENERGETAB 2013 w Bielsku-Białej. Ponad 740 wiodących firm zaprezentowało najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny, urządzenia i służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Zwiedzający targi mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi tendencjami i rozwiązaniami panującymi na rynku. Targi ENERGETAB to także miejsce, na którym spotyka się czołówka firm mających decydujące znaczenie dla rozwoju nowoczesnych technologii.

Dziękujemy za odwiedzenie naszych dwóch stoisk poświęconych wizualizacji wielkoformatowej BARCO i oprogramowaniu CAE Eplan.

Na stoisku prezentującym rozwiązania światowego dostawcy urządzeń do wizualizacji wielkoformatowej firmy BARCO pokazaliśmy Państwu doskonałej jakości wielkoformatową ścianę graficzną oraz prostą, intuicyjną technologię zarządzania wyświetlaną na niej informacją. Ściana składała się z czterech 70calowych modułów tylnoprojekcyjnych OL-721, o rozdzielczości HD, z układem oświetlającym LED oraz kontrolera TransFormN-SD i oprogramowania CMS do zarządzania wyświetlaną informacją.

Energetab 2013

Energetab 2013

Moduły tylno-projekcyjne z serii OL firmy BARCO to wyświetlacze z najnowszym układem oświetlającym, składającym się łącznie, aż z 18 diod LED III generacji. Ten nowatorski układ oświetlający zapewnia identyczną, wysoką jasność, jak w przypadku lamp projekcyjnych i wielokrotnie dłuższy czas pracy – nawet 80.000 godzin, czyli 9 lat przy pracy ciągłej. Dla użytkownika oznacza to brak kosztów materiałów eksploatacyjnych przez ten czas. Dodatkową, łatwą do zauważenia zaletą zastosowania diod LED III generacji jest to, że obraz na ekranie modułów ma szerszą paletę barw o lepszym nasyceniu.

Aby zagwarantować tak długi czas bezawaryjnej pracy, zarówno moduły OL jak i kontroler TransForm N-SD wyposażone są w liczne mechanizmy redundancji. Więcej informacji na stronie: OverView seria O.

Firma AB-MICRO, na stoisku poświęconym oprogramowaniu EPLAN, zaprezentowała najnowszą wersję 2.3 Platformy EPLAN, która koncentruje się na standaryzacji i automatyzacji. Otwiera przed Użytkownikami nowe możliwości w zakresie realizacji projektów kompatybilnych ze standardami uwzględniającymi obsługę parametrów istotnych dla bezpieczeństwa projektowanych urządzeń. Funkcje gwarantujące Użytkownikom dużą efektywność projektowania, tj. prosta edycja makr, synchronizacja nawigatorów podczas ich otwierania, a także rozszerzone funkcje wyszukiwania parametrów systemowych wzbudziły największe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Energetab 2013

Energetab 2013

Zainteresowanie wzbudziła również funkcja umożliwiająca centralne zarządzanie artykułami wycofanymi z użycia i powiązane z nimi procesy kontroli błędów. Dodatkowo, wszyscy zwiedzający mieli możliwość poznania i przetestowania programu EPLAN pod okiem doświadczonych specjalistów systemów CAE.

Więcej informacji o oprogramowaniu Eplan znajdziecie Państwo na stronie www.eplan.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk podczas przyszłorocznej edycji targów ENERGETAB 2014

Przeczytaj inne:
SLite 14 – 14 mm zewnętrzny panel LED, duże odległości obserwacji

Zastrzeżona przez Barco technologia Dual-Pixel zwiększa rozdzielczość wyświetlacza LED, zamieniając fizyczną 28mm rozdzielczość panela SLite 14 w rozdzielczość optyczną, o...

Zamknij