Strona główna » Szkolenia

Szkolenia

Firma AB-Micro Sp. z o.o. prowadzi cykliczne szkolenia w zakresie oferowanych produktów i systemów.

Szkolenia o ustalonym programie:


Szkolenia „na zamówienie”:

Aby wyjść na przeciw indywidualnym wymaganiom Klientów prowadzimy także szkolenia dedykowane, o specjalnie dobranej tematyce i w terminach dogodnych dla uczestników. Szkolenia „na zamówienie” swoim zakresem mogą obejmować wiedzę z praktycznie całej oferty naszej firmy, tj.: oprogramowanie przemysłowe, oprogramowanie inżynierskie, aktywny sprzęt sieciowy w wykonaniu przemysłowym, bezprzewodowa transmisja danych, lokalizacja pojazdów, wielkoformatowe systemy prezentacji graficznej.

Program indywidualnego szkolenia może łączyć w sobie kilka tematów, np. system wizualizacji Movicon oraz jego współpraca ze specyficznymi sterownikami PLC i systemem telemetrii GPRS. Program szkoleń „na zamówienie”, czas trwania i zakres materiału jest każdorazowo uzgadniany indywidualnie. Szkolenia tego typu trwają zazwyczaj od 1 do 4 dni i odbywają się w siedzibie naszej firmy.Przeczytaj inne:
Targi Automaticon 2013 zakończone!
Targi Automaticon 2013 zakończone!

W dniach 19-22.03.2012 odbyła się XIX edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2013. Na prawie 12 000m2 315 wystawców...

Zamknij