Strona główna » Pomoc techniczna / Technical Support

Pomoc techniczna / Technical Support

Oprogramowanie HMI/SCADA Movicon firmy PROGEA / Movicon HMI/SCADA software by PROGEA
www.movicon.pl
Sterowniki i panele operatorskie GEIP, Siemens / PLCs & operator panels by GEIP, Siemens:

Marcin Cichorowski – tel. 22 545-15-34

marcin.cichorowski@abmicro.pl
Jan Oprządek – tel. 22 545-15-35
jan.oprzadek@abmicro.pl

Wielkoformatowe ściany graficzne i diodowe LED BARCO / Video walls & LED displays by BARCO
Osprzęt sieciowy HIRSCHMANN / Network equipment by HIRSCHMANN:

Arkadiusz Cetner (Dyrektor) – tel. 22 545-15-04
arkadiusz.cetner@abmicro.pl
Bartosz Pętlak – tel. 22 545-15-41
bartosz.petlak@abmicro.pl
Marcin Łukasik – tel. 22 545-15-42
marcin.lukasik@abmicro.pl
Sławomir Kołodziejski – tel. 22 545-15-42
slawek.kolodziejski@abmicro.pl

Osprzęt i szafy przemysłowe GEPC / Electrical equipment & industrial cabinets by GEPC:
Andrzej Rybicki (Dyrektor) – tel. 22 545-15-27,
andrzej.rybicki@abmicro.pl
Dorota Komarnicka, tel. 22 545-15-23
dorota.komarnicka@abmicro.pl
Piotr Skiba, tel. 22 545-15-24
piotr.skiba@abmicro.pl
Grzegorz Banasiak, tel. 22 545-15-26
grzegorz.banasiak@abmicro.pl
Konrad Bieńkowski, tel. 22 545-15-21
konrad.bienkowski@abmicro.pl

IntelliSAW – profesjonalne, bezprzewodowe systemy monitoringu temperatury punktów krytycznych aparatów elektrycznych i rozdzielnic wszystkich poziomów napięć / Wireless temperature monitoring systems for critical points

Jerzy Padewski (Kierownik ds. Klientów Kluczowych) tel. 538 238 769
jerzy.padewski@abmicro.pl
Janusz Strojecki (Technik Serwisu) – tel. 532 751 618
janusz.strojecki@abmicro.pl

Salicru – beztransformatorowe przetwornice napięcia / Transformerless voltage converters

Jerzy Padewski (Kierownik ds. Klientów Kluczowych) tel. 538 238 769
jerzy.padewski@abmicro.pl
Janusz Strojecki (Technik Serwisu) – tel. 532 751 618
janusz.strojecki@abmicro.pl


Oprogramowanie CAE/CAD firmy EPLAN (KATOWICE) / CAE/CAD Software by EPLAN:
HOT-LINE – tel. 666-881-771
CENTRALA: 662-868-869

www.eplan.pl
eplan_serwis@abmicro.pl

Paweł Richter (Dyrektor Handlowy) – tel. 600 477 412
pawel.richter@abmicro.pl
Bartosz Bucki – tel. 600-477-421
bartosz.bucki@abmicro.pl
Mateusz Janik – tel. 600-477-406
mateusz.janik@abmicro.pl
Przemysław Żbikowski – tel. 698 677 041 – Oddział Gdańsk
przemyslaw.zbikowski@abmicro.pl
Andrzej Figiel – tel. 698-676-494 – Oddział Poznań
andrzej.figiel@abmicro.pl

Dział Automatyki / Automation Department
Moduły telemetryczne INVENTIA / Telemetry Modules by INVENTIA:
www.inventia.pl

Zbigniew Betkier (Dyrektor), tel. 22 545-32-03
zbigniew.betkier@abmicro.pl

Wsparcie techniczne
Zadaniem inżynierów Wsparcia Technicznego jest zapewnienie Państwu pomocy technicznej w zakresie użytkowania urządzeń i aplikacji oferowanych przez Dział Automatyki firmy AB-Micro.

Inżynierowie wsparcia technicznego czuwają pod numerami telefonów:

tel. 22 545-15-31
tel. 22 545-15-32

Przeczytaj inne:
Produkty GE Industrial Solutions

Osprzęt GE Industrial Solutions GE Lighting  

Zamknij