Dział Elektrotechniki

Kontakt do działu GE Industrial Solutions

ul. Kulczyńskiego 14
(róg Cynamonowej i Płaskowickej)
02-777 Warszawa

52o08’54.51″N 21o03’19.65″E
Lokalizacja na mapach Google

Biuro Obsługi Klienta
Tel.: 22 54 51 520
Fax: 22 54 51 525
gepc@abmicro.pl

Dyrektor Działu Elektrotechniki
Andrzej Rybicki, tel. 22 545-15-27, gsm. 600-477-418
andrzejr@abmicro.com.pl

Dział Handlowy
Dorota Komarnicka, tel. 22 545-15-23, gsm. 600-477-420
dorotak@abmicro.com.pl
Piotr Skiba, tel. 22 545-15-24, gsm. 883-327-231
piotrs@abmicro.com.pl
Grzegorz Banasiak, tel. 22 545-15-26
grzegorzb@abmicro.com.pl
Konrad Bieńkowski, tel. 22 545-15-21
konradb@abmicro.com.pl


Oddział Katowice
(POŁUDNIE)

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E
Lokalizacja na mapach Google

tel.: 32 721-60-00
fax: 32 721-60-01

Inżynier Sprzedaży
Andrzej Dubiel, kom.: 600-477-407
andrzejd@abmicro.com.pl

Asystentka
Agata Borońska, kom.: 600-477-419
agatab@abmicro.com.pl


Oddział Gdańsk
(PÓŁNOC)

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E
Lokalizacja na mapach Google

Tel./Fax 58 302-99-28

Przedstawiciel handlowy
Małgorzata Mazurczak, kom.: 600-477-414 
malgosiam@abmicro.com.pl

Przeczytaj inne:
Targi Światło 2016
Targi Światło 2016

W dniach 27-29 stycznia odbyła się kolejna XXIV. edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2016. Centrum EXPO XXI przy ul....

Zamknij