Strona główna » Aktualności » Optymalizacja kosztów energii elektrycznej w Serocku

Optymalizacja kosztów energii elektrycznej w Serocku

AB-MICRO jest autoryzowanym dystrybutorem firmy SALICRU – hiszpańskiego lidera na rynku energoelektroniki, producenta elektronicznych beztransforma-torowych trzy- lub jednofazowych przetwornic napięcia ILUEST +CR o mocy do 45 kVA oraz elektroniczno-magnetycznych przetwornic ILUEST +MT wykorzystywanych do oświetlenia ulic, dróg, placów, stadionów, hal, itp.

Iluest +CR zapewnia prawidłowe parametry napięcia zasilania dostarczanego do oświetlenia, pozwalając jednocześnie na wysokie oszczędności energii – do 50%, co przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2. Elektroniczne ustawienia wysokości napięcia na stabilizatorze pozwalają na dostosowanie natężenia oświetlenia do pory dnia/nocy a zastosowanie dodatkowo czujników ruchu zwiększa natężenie oświetlenia w wykorzystywanych sektorach terenu.

Duże oszczędności energii pozwalają na szybki zwrot nakładów inwestycyjnych na modernizację instalacji.

Z takiej właśnie instalacji od 5 sierpnia 2015 r. korzysta miasto Serock. Na jednym obwodzie oświetleniowym 20kVA zostało zaoszczędzonych w ciągu 9 miesięcy 23 646 kWh energii co się przelicza się na 22.464 T redukcji emisji CO2. Średnia oszczędność energii wynosi 36,4%.

Burmistrz Miasta i Gminy Serock, Pan Sylwester Edwin Sokolnicki, prezentuje korzystny wpływ zainstalowania urządzeń Iluest +CR.

Wszystkie gminy zainteresowane oszczędzaniem energii elektrycznej i redukcją emisji CO2 zachęcamy do kontaktu.

Wywiad z Burmistrzem Sylwestrem Edwinem Sokolnickim.

 Więcej w Aktualności, Salicru
Nowy numer telefonu HOT-LINE

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz w trosce o ciągłe podnoszenie standardów obsługi użytkowników oprogramowania EPLAN, chcieliśmy poinformować,...

Zamknij