Strona główna » Oprogramowanie CAE EPLAN » Dział EPLAN

Dział EPLAN

Oddział POŁUDNIE

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E
Lokalizacja na mapach Google

tel.: 32 721-60-00
fax: 32 721-60-01
HOT LINE: 666-881-771

eplan_serwis@abmicro.com.pl
www.eplan.pl


Dyrektor Pionu Systemów CAE
Paweł Richter, tel. 32 721-60-07, gsm 600-477-412
pawel.richter@abmicro.pl


Dział Marketingu

Specjalista ds. Marketingu
Dagmara Hangiel-Kozieł, tel. 32 721-60-03, gsm 662-397-973
dagmara.hangiel@abmicro.pl


Dział Handlowy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Artur Marcinkowski, tel. 32 721-60-06, gsm 600-477-408
artur.marcinkowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Adam Wiatrowski, tel. 32 721-60-05, gsm 600-477-405
adam.wiatrowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Jerzy Żanowski, tel. 32 721-60-10, gsm 500-144-850
jerzy.zanowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Marcin Sokołowski, tel. 32 721-60-11, gsm 784-358-719
marcin.sokolowski@abmicro.pl


Dział Wdrożeń

Lider Działu Wdrożeń
Mateusz Janik, tel. 32 721-60-09, gsm 600-477-406
mateusz.janik@abmicro.pl


Dział Techniczny

Lider zespołu technicznego
Bartosz Bucki, tel. 32 721-60-04, gsm 600-477-421
bartosz.bucki@abmicro.pl

Starszy konsultant ds. systemów CAE
Tomasz Nowrot, tel. 32 721-60-02
tomasz.nowrot@abmicro.pl


Oddział POZNAŃ

ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań

52o23’39.54″N 16o51’22.02″E
Lokalizacja na mapach Google


Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
Andrzej Figiel, tel.: 61 864-91-30, gsm 698-676-494
andrzej.figiel@abmicro.pl


Dział Techniczny

Konsultant ds. systemów CAE
Szymon Błaszczyński, tel.: 61 864-91-30, gsm 698-003-881
szymon.blaszczynski@abmicro.pl


Oddział GDAŃSK

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

tel.: 662-868-869

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E
Lokalizacja na mapach Google


Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
Paweł Kędzierski, gsm 698 677 041
pawel.kedzierski@abmicro.pl


Dział Techniczny

Konsultant ds. systemów CAE
Przemysław Żbikowski, gsm 698 677 041
przemyslaw.zbikowski@abmicro.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
Open Rail
OpenRail – przełącznik na zamówienie. Dopasowany do twoich indywidualnych wymagań!

Hirschmann jako pierwszy na świecie wprowadza do oferty przemysłowe przełączniki Ethernet konfigurowane na zamówienie! Od dzisiaj możesz skonstruować swój własny...

Zamknij