Dział EPLAN

Oddział KATOWICE

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E
Lokalizacja na mapach Google

CENTRALA: 662 868 869
eplan_handel@abmicro.pl

HOT LINE: 666-881-771
eplan_serwis@abmicro.com.pl
www.eplan.pl


Dyrektor Pionu Systemów CAE

Artur Marcinkowski, gsm 600-477-408
artur.marcinkowski@abmicro.pl


Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
Adam Wiatrowski, gsm 600-477-405
adam.wiatrowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Marcin Sokołowski, gsm 784-358-719
marcin.sokolowski@abmicro.pl


Dział Techniczny

Kierownik ds. Technicznych Pionu Systemów CAE
Bartosz Bucki, gsm 600-477-421
bartosz.bucki@abmicro.pl

Inżynier wsparcia technicznego
Tomasz Klos, gsm 604-996-074
e-mail: tomasz.klos@abmicro.pl

Inżynier wsparcia technicznego
Marcin Kacprzycki
e-mail: marcin.kacprzycki@abmicro.pl

Inżynier wsparcia technicznego
Paweł Michalski
e-mail: pawel.michalski@abmico.pl

Trener oprogramowania EPLAN
Dominika Rosner, gsm 735-954-201
dominika.rosner@abmicro.pl

Trener oprogramowania EPLAN
Robert Siwczyk
e-mail: robert.siwczyk@abmicro.pl


Dział Wdrożeń

Lider Działu Wdrożeń
Mateusz Janik, gsm 600-477-406
e-mail:
mateusz.janik@abmicro.pl


Oddział POZNAŃ

ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań

CENTRALA: 662-868-869

52o23’39.54″N 16o51’22.02″E
Lokalizacja na mapach Google


Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
Andrzej Figiel, gsm 698-676-494
e-mail: 
andrzej.figiel@abmicro.pl


Dział Techniczny

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CAE
Szymon Błaszczyński, gsm 696-003-881
e-mail: 
szymon.blaszczynski@abmicro.pl


Oddział GDAŃSK

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

CENTRALA: 662-868-869

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E
Lokalizacja na mapach Google

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CAE
Przemysław Żbikowski, gsm 698 677 041
e-mail: 
przemyslaw.zbikowski@abmicro.pl

Inżynier wsparcia technicznego
Karol Pontus
e-mail: karol.pontus@abmicro.pl



Przeczytaj poprzedni wpis:
Open Rail
OpenRail – przełącznik na zamówienie. Dopasowany do twoich indywidualnych wymagań!

Hirschmann jako pierwszy na świecie wprowadza do oferty przemysłowe przełączniki Ethernet konfigurowane na zamówienie! Od dzisiaj możesz skonstruować swój własny...

Zamknij