Dział EPLAN

Oddział POŁUDNIE

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E

tel.: 32 721-60-00
fax: 32 721-60-01
HOT LINE: 32 721-61-61

eplan_serwis@abmicro.com.pl
www.eplan.pl


Dyrektor Pionu Systemów CAE
mgr Paweł Richter, tel. 32 721-60-07, gsm 600-477-412
pawel.richter@abmicro.pl


Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
mgr inż. Artur Marcinkowski, tel. 32 721-60-06, gsm 600-477-408
artur.marcinkowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Adam Wiatrowski, tel. 32 721-60-05, gsm 600-477-405
adam.wiatrowski@abmicro.pl


Dział Techniczny

Lider zespołu technicznego
mgr inż. Bartosz Bucki, tel. 32 721-60-04, gsm 600-477-421
bartosz.bucki@abmicro.pl

Starszy konsultant ds. systemów CAE
mgr inż. Tomasz Nowrot, tel. 32 721-60-02
tomasz.nowrot@abmicro.pl

Konsultant ds. systemów CAE
mgr inż. Mateusz Janik, tel. 32 721-60-09, gsm 600-477-406
mateusz.janik@abmicro.pl


Oddział POZNAŃ

ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań

52o23’39.54″N 16o51’22.02″E

Specjalista ds. systemów CAE
mgr inż. Andrzej Figiel, gsm 698-676-494
andrzej.figiel@abmicro.pl


Oddział GDAŃSK

ul. Wały Piastowskie 1, pok. 1606 A
80-958 Gdańsk

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E

Konsultant ds. systemów CAE
inż. Przemysław Żbikowski, tel/fax 58 308-99-24, gsm 698 677 041
przemyslaw.zbikowski@abmicro.pl