Strona główna » KONTAKT

KONTAKT

AB-MICRO Sp. z o.o.

ul. Kulczyńskiego 14
(róg Cynamonowej i Płaskowickej)
02-777 Warszawa

52o08’54.51″N 21o03’19.65″E

centrala: 22 545 15 00
sekretariat: 22 545 15 01
faks: 22 643 14 21
abmicro@abmicro.pl

NIP 951-19-98-760
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000029724
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000,00 zł

telefony kontaktowe do pomocy technicznej

 


Dział Automatyki

Dział Automatyki obsługuje sprzedaż następujących produktów:

  • oprogramowanie HMI/SCADA firmy Progea
  • sterowniki PLC, panele operatorskie i układy rozproszonych wejść/wyjść firmy GE Intelligent Platforms
  • sterowniki PLC i panele operatorskie firmy Siemens

Telefony kontaktowe:

Dział Handlowy

Ewa Wierzbicka, tel. 22 545-15-11
ewa.wierzbicka@abmicro.pl

Piotr Wierzbicki, tel. 22 545-32-12
piotr.wierzbicki@abmicro.pl

Wsparcie techniczne
Zadaniem inżynierów Wsparcia Technicznego jest zapewnienie Państwu pomocy technicznej w zakresie wdrażania oraz użytkowania urządzeń i aplikacji oferowanych przez Dział Automatyki firmy AB-Micro.

Inżynierowie wsparcia technicznego czuwają pod numerami telefonów:

tel. 22 545-15-31
tel. 22 545-15-32


Dział GE Industrial Solutions

Tel.: 22 54 51 520
Fax: 22 54 51 525

Dyrektor Działu Elektrotechniki
Andrzej Rybicki, tel. 22 545-15-27, gsm. 600-477-418,
andrzej.rybicki@abmicro.pl

Dział Handlowy
Dorota Komarnicka, tel. 22 545-15-23, gsm. 600-477-420,
dorota.komarnicka@abmicro.pl
Piotr Skiba, tel. 22 545-15-24, gsm. 883-327-231,
piotr.skiba@abmicro.pl
Grzegorz Banasiak, tel. 22 545-15-26,
grzegorz.banasiak@abmicro.pl
Konrad Bieńkowski, tel. 22 545-15-21,
konrad.bienkowski@abmicro.pl

Oddział Katowice
(POŁUDNIE)

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E

tel.: 32 721-60-00
fax: 32 721-60-01

Inżynier Sprzedaży
Andrzej Dubiel, kom.: 600-477-407
andrzejd@abmicro.com.pl

Asystentka
Agata Borońska, kom.: 600-477-419
agatab@abmicro.com.pl

Oddział Gdańsk
(PÓŁNOC)

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E

Tel./Fax 58 302-99-28

Przedstawiciel handlowy
Małgorzata Mazurczak, kom.: 600-477-414
malgosiam@abmicro.com.pl

 


Dział EPLAN

Oddział POŁUDNIE

ul. Grabowa 2
40-172 Katowice

50o16’29.06″N 19o01’37.90″E

tel.: 32 721-60-00
fax: 32 721-60-01
HOT LINE: 32 721-61-61

eplan_serwis@abmicro.com.pl
www.eplan.pl

Dyrektor Handlowy
mgr Paweł Richter, tel. 32 721-60-07, gsm 600-477-412
pawel.richter@abmicro.pl

Dział Marketingu

Specjalista ds. Marketingu
Dagmara Hangiel-Kozieł, tel. 32 721-60-03, gsm 662-397-973
dagmara.hangiel@abmicro.pl

Dział Handlowy

Kierownik ds. Handlowych Pionu Systemów CAE
Artur Marcinkowski, gsm 600-477-408
artur.marcinkowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Adam Wiatrowski, gsm 600-477-405
adam.wiatrowski@abmicro.pl

Specjalista ds. systemów CAE
Marcin Sokołowski, gsm 784-358-719
marcin.sokolowski@abmicro.pl

Dział Wdrożeń

Lider Działu Wdrożeń
Mateusz Janik, gsm 600-477-406
mateusz.janik@abmicro.pl

Dział Techniczny

Kierownik ds. Technicznych Pionu Systemów CAE
Bartosz Bucki, gsm 600-477-421
bartosz.bucki@abmicro.pl

Trener oprogramowania EPLAN
Dominika Rosner, gsm 735 954 201
dominika.rosner@abmicro.pl

Oddział POZNAŃ

ul. Wł. Węgorka 20
60-318 Poznań

52o23’39.54″N 16o51’22.02″E

Dział Handlowy

Specjalista ds. systemów CAE
Andrzej Figiel, gsm 698-676-494
andrzej.figiel@abmicro.pl

Dział Techniczny

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CAE
Szymon Błaszczyński, gsm 696-003-881
szymon.blaszczynski@abmicro.pl

Oddział GDAŃSK

ul. Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk

CENTRALA: 662-868-869

54o21’30.24″N 18o38’48.55″E

Konsultant ds. systemów CAE
Przemysław Żbikowski, gsm 698 677 041
przemyslaw.zbikowski@abmicro.pl


Pion Nowoczesnej Elektrotechniki

ul. Kulczyńskiego 14
(róg Cynamonowej i Płaskowickej)
02-777 Warszawa

52o08’54.51″N 21o03’19.65″E 

Kierownik ds. Klientów Kluczowych
Jerzy Padewski, GSM: 538 238 769
jerzy.padewski@abmicro.pl

Technik Serwisu
Janusz Strojecki, GSM 532 751 618
janusz.strojecki@abmicro.pl


Dział Technik Komputerowych

Dział Technik Komputerowych świadczy pomoc techniczną oraz obsługuje sprzedaż następujących produktów:

  • przemysłową linię aktywnego sprzętu sieciowego i konwerterów światłowodowych HIRSCHMANN
  • wielkoformatowe ściany graficzne i diodowe LED BARCO

 

Telefony kontaktowe 

Dyrektor Działu Technik Komputerowych
mgr inż. Arkadiusz Cetner, tel. 22 545-15-04
arkadiusz.cetner@abmicro.pl

Marcin Łukasik, tel. 22 545-15-42
marcin.lukasik@abmicro.pl

Bartosz Pętlak – tel. 22 545-15-41
bartosz.petlak@abmicro.pl

Sławomir Kołodziejski – tel. 22 545-15-42
slawek.kolodziejski@abmicro.pl

 


Dział Wdrożeń

Kierownik Działu Wdrożeń
mgr inż. Marcin Cichorowski, tel. 22 545-15-34
GSM: 606 437 214
marcin.cichorowski@abmicro.pl

Automatyk/Programista
mgr inż. Jan Oprządek, tel. 22 545-15-35
jan.oprzadek@abmicro.pl


Przeczytaj inne:
Katalog opraw GE Lighting

Oprawy wewnętrzne LED Oprawy konwencjonalne wewnętrzne Oprawy zewnętrzne

Zamknij