Strona główna » Kariera

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Handlowiec

(Biura terenowe: Gdańsk, Poznań)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)
  • znajomość lokalnego rynku elektrotechniki
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji handlowych
  • samodzielność i rzetelność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Kandydatom na powyższe stanowisko OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet opieki medycznej finansowany przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: andrzejr@abmicro.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dołącz do zespołu technicznego i podejmij wyzwanie w nowym oddziale firmy AB-Micro na Pomorzu lub w Wielkopolsce. Sięgnij po szansę zostania fachowcem dla projektantów automatyki przemysłowej na terenie Polski jak i zagranicą. Jeżeli jesteś ambitny, zdyscyplinowany i skupiony na własnym, zawodowym rozwoju – to stanowisko jest dla Ciebie. Gwarantuje to ponad 27-letnie doświadczenie firmy AB‑Micro oraz niemieckiej firmy EPLAN S&S.

Inżynier ds. systemów CAE

  • wsparcie techniczne użytkowników systemów rodziny EPLAN
  • wsparcie techniczne działu handlowego
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania EPLAN
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami firmy
    prowadzenie szkoleń oraz spotkań użytkowników

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w wykorzystaniu systemów CAE/CAD
  • znajomość komputerowych systemów projektowania (EPLAN lub inne)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Od kandydatów oczekujemy:

Dużego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania, chęci samorozwoju i dążenia do pozyskiwania wiedzy technicznej.

  • stałą umowę o pracę w stabilnej firmie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem rynku automatyki i wyłącznym dystrybutorem oprogramowania EPLAN
  • szkolenia za granicą
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres pawelr@abmicro.pl lub faksem na numer (+48 32) 721-60-01.

Specjalista ds. sprzedaży systemów CAD/CAE, Handlowiec

  • realizacja i prowadzenie kontraktów handlowych o charakterze B2B
  • pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych B2B
  • uczestniczenie w akcjach marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe (min. 1 rok) na stanowisku Inżynier sprzedaży/handlowca
    wykształcenie wyższe techniczne
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego stosowania
  • znajomość komputerowych systemów projektowania CAD/CAE (EPLAN lub inne)

Dużego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania, nastawienia na realizację wyznaczonych celów oraz umiejętności zarządzania czasem pracy.

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych branży CAE
  • atrakcyjne, progresywne warunki wynagrodzenia

Przeczytaj inne:
Kontakt – oferta IntelliSAW

Kontakt - Pion Nowoczesnej Elektrotechniki ul. Kulczyńskiego 14 (róg Cynamonowej i Płaskowickej) 02-777 Warszawa 52o08’54.51″N 21o03’19.65″E Lokalizacja na mapach Google...

Zamknij