O firmie IntelliSAW

Firma IntelliSAW jest wiodącym dostawcą systemów czujników bezprzewodowych nowej generacji dla inteligentnych aplikacji sieciowych. Systemy te są wdrażane w inteligentne sieci dystrybucji energii, skąd dostarczają ważnych danych niezbędnych do zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa przesyłu energii.

Systemy monitoringu temperatury mogą być umieszczane w rozdzielniach niskiego, średniego, bądź wysokiego napięcia, w szafach sterowniczych, w wysokoprądowych obwodach DC, na klemach zasilających silniki i generatory dużej mocy, na elementach wirujących, czy głowicach kablowych, a także na zaciskach transformatorów. Wszędzie tam, gdzie dotychczasowe rozwiązania tj. okresowe pomiary termowizyjne, stałe umieszczanie kamer w kontrolowanych polach, czy też czujniki bateryjne sygnalizujące stany alarmowe w momencie wyczerpania baterii, zawiodły, bądź też są bardzo kosztowne. Systemy IntelliSAW można zastosować w każdej istniejącej infrastrukturze energetycznej, maksymalizując jej wydajność i zabezpieczając aktywa. Nie wymagają dodatkowego zasilania, są wysoce skalowalne i wykorzystują technologię bezprzewodową do programowania modułu sterującego.Przeczytaj inne:
Styczniki Efficor otrzymały nowe właściwości

General Electric wypuściło na rynek najnowszą wersję styczników i układów rozruchowych Efficor zaprojektowanych do pracy w najbardziej wymagających aplikacjach, m.in....

Zamknij