Strona główna » Aktualności » Elektryczna aparatura zabezpieczająca dla Twoich aplikacji morskich!

Elektryczna aparatura zabezpieczająca dla Twoich aplikacji morskich!

Obecnie, 90% towarów na świecie jest transportowane drogą morską. Od najbardziej zaawansowanych fregat do największych luksusowych liniowców i platform wiertniczych, zasilamy, napędzamy i pozycjonujemy przemysł morski.

Przestrzeń na Twoim statku jest bardzo cenna. Dlatego w GE rozwinęliśmy i poddaliśmy certyfikacji pełen zakres wyłączników nn, aparatury modułowej oraz kontrolno-sterowniczej, aby dostarczać doskonałe zabezpieczenia elektryczne oraz oszczędzać miejsce na statku.

Warunki pracy na Twoim statku mogą być bardzo wymagające, łącznie z ekstremalnymi temperaturami, wysoką wilgotnością czy wibracjami. Dzięki naszemu doświadczeniu i intensywnym badaniom będziesz mógł odnosić korzyści z wysoce niezawodnej aparatury elektrycznej pracującej w najbardziej wymagających warunkach.

ge-produkty-morskie

Dzięki  obecności w ponad 140 krajach możesz być pewien dostępności naszych rozwiązań i części zamiennych na całym świecie. To pozwoli Ci wyraźnie zredukować czas postoju statku.


Produkty GE do aplikacji morskich
Ulotka pdf

 Przeczytaj inne:
Projektory biznesowe

Projektory biznesowe Barco są idealnym rozwiązaniem dla twojej Sali konferencyjnej, sali zebrań zarządu, pokoju narad czy multimedialnego. Doskonałe osiągi, wysoka...

Zamknij