Strona główna » Wizualizacja wielkoformatowa BARCO » ClickShare – bezprzewodowy system prezentacyjny do sali konferencyjnej

ClickShare – bezprzewodowy system prezentacyjny do sali konferencyjnej

Za pomocą ClickShare, wyświetlenie Twojej prezentacji na dużym ekranie w sali konferencyjnej sprowadzi się tylko do podłączenia urządzenia do portu USB twojego notebooka PC lub MAC oraz naciśnięcia przycisku.

ClickShare

Podłącz Przycisk ClickShare i uruchom aplikację


ClickShare

Naciśnij aby wyświetlić ekran twojego notebooka na dużym ekranie w Sali


ClickShare

Współdziel swoją prezentację z innymi uczestnikami spotkania.


 

Bardziej pewni siebie prezenterzy

Naciśnij a twój obraz pojawi się na ekranie. To jest tak proste. Nie ma znaczenia jak zaawansowany technologicznie sprzęt AV znajduje się w sali. ClickShare obsłuży wszystkie te urządzenia za Ciebie. Nie ma też znaczenia czy używasz PC czy MAC. Podłączenia kabli i wszystkie związane z tym kłopoty to już przeszłość. To pozwala Ci na większą pewność siebie podczas prezentacji – bez obawy o kwestie techniczne.

Współpraca staje się prosta

ClickShare wprowadza równouprawnienie w Sali konferencyjnej – każdy ma mozliwość pokazać swój obraz na ekranie. Do czterech osób jednocześnie. Ta usprawniona możliwość współpracy zmienia dynamikę spotkania raz na zawsze.

Zawsze właściwa rozdzielczość

ClickSharePodłączenie Przycisku ClickShare do twojego notebooka nie zmienia rozdzielczości na twojego ekranu. Do przeszłości odchodzą dni kiedy przełączanie kabli wideo zakłócało rozdzielczość na ekranie notebooka. Wbudowana inteligencja ClickShare pozwala optymalnie wykorzystać zarówno ekran twojego notebooka jak i najwyższą rozdzielczość systemu wideo znajdującego się w Sali aby uzyskać najostrzejszy możliwy obraz na ekranie prezentacyjnym.

Zdobywca nagrody Best of InfoComm 2012

ClickShareNa targach InfoComm 2012 ClickShare otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy Produkt w Technologii Bezprzewodowej w plebiscycie rAVe Publications. To dowód na to, że profesjonaliści też są zachwyceni kiedy odkrywają fenomen prostego jednego przycisku.

 

ClickShare jest już dostępny !

Więcej informacji: ClickShare (ulotka pdf)

ClickShare

 


Jak używać ClickShare …

http://youtu.be/qzY_mw9rGcM

 

Jak skonfigurować ClickShare …

http://youtu.be/k78K-tTt-ykPrzeczytaj poprzedni wpis:
O firmie Progea

  Firma Progea zajmuje się produkcją oprogramowania do wizualizacji, akwizycji danych i zarządzania dla automatyki przemysłowej od ponad dwudziestu lat....

Zamknij