Strona główna » Aktualności » AUTOMATICON 2017 – przedpremierowy pokaz nowego produktu i „industry 4.0”

AUTOMATICON 2017 – przedpremierowy pokaz nowego produktu i „industry 4.0”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C4/D1 w hali 1, w trakcie XXIII Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, które odbędą się w dniach 14-17 marca 2017 roku w Warszawie, na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd ul. Bema od ul. Kasprzaka).

Stoisko AB-Micro

W trakcie targów AUTOMATICON 2017 zaprezentujemy przełomowe rozwiązanie do automatyzacji EPLAN Cogineer, które będzie miało swoją oficjalną premierę pod koniec kwietnia br. w trakcie targów w Hanowerze, jako dodatek Add-On do EPLAN Electric P8.

W ramach współpracy z naszymi Partnerami, tj. firmami RITTAL i Phoenix Contact, przybliżymy Państwu znaczenie tak popularnej ostanimi czasy koncepcji “industry 4.0”.

Dodatkowo na stoisku będzie możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych prelekcjach, w trakcie których nasi eksperci zaprezentują m.in. możliwości wyżej wspomnianej nowości, tj. EPLAN Cogineer, nie zapominając jednak o takich produkach jak: EPLAN Electric P8 czy EPLAN Pro Panel.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia Targów dla zwiedzających:
14–16 marca w godz. od 9:00 do 17:00,
17 marca w godz. od 9:00 do 15:00.

WSTĘP WOLNY!Więcej w Aktualności, Eplan
Automatyzacja: proste rozwiązanie konfiguracyjne dla każdego

Przełomowe rozwiązanie do automatyzacji EPLAN Cogineer będzie miało swoją oficjalną premierę podczas targów w Hanowerze, pod koniec kwietnia br., jako...

Zamknij